Straipsniai
2021-01-06

Tinkamas auto keltuvas servise yra būtinas, kadangi be jo transporto priemonės gedimo diagnozė bus nustatoma kur kas sudėtingiau. Tiesa, šiuo metu keltuvų pasirinkimas toks platus, jog kiekvienas ieškantis gali jaustis ramus, kad ras tai, kas jam labiausiai tinka. Automobiliniai keltuvai dažniausiai pasirenkami įvertinus serviso poreikius. Vienu atveju reikia didesnių ir galingesnių, kai tuo tarpu kitu atveju pasirenkami lengvesni ir ne tokie funkcionalūs, nes jie ir taip puikiai tenkina serviso poreikius.

daugiau..

DĖL ECONOMY SELECT PASLAUGŲ (DDI) Į/IŠ DIDŽIOSIOS BRITANIJOS ATNAUJINIMO

Informuojame, kad nuo 2021 m. sausio 7 d. yra atnaujinamos Economy Select paslaugos (DDI) žemės transportu siuntoms iš ir į Didžiosios Britanijos. Taip pat, tęsiama paslauga iš ir į Šiaurės Airiją. Economy Select paslaugos (DDI) buvo sustabdytos 2020 m. gruodžio 21 d. dėl naujausio COVID-19 viruso atmainos plitimo ir keltų uostų, "Eurotunnel" tarp Jungtinės Karalystės ir kai kurių ES šalių, įskaitant Prancūziją, paslaugų uždarymo.

daugiau..
Ką daryti jeigu neužsiveda automobilis?
Keletas praktiškų patarimų iš serijos „pasidaryk pats". Kadangi daugelis iš mūsų vairuojame nepirmos jaunystės transporto priemones, todėl privalome mokėti suteikti „pirmąją pagalbą" savo automobiliui. Ką galime padaryti kai automobilis nesiveda? Aišku be specialios kompiuterinės įrangos nėra lengva nustatyti gedimą, bet pasitelkus loginį mastymą ir elementarias žinias galima pabandyti. daugiau..
2010-02-25
Padangos
Padangos - viena iš svarbiausių automobilio dalių. Jos skirtos, ne tik tam, kad automobilis judėtų. Tinkamos padangos užtikrina saugumą kelyje, vairavimas ekstremaliomis sąlygomis tampa lengvesnis ir patogesnis. daugiau..
10 patarimų kaip taupyti kurą
Nesvarbu, didelis, ar mažas automobilis, su automatine ar mechanine pavarų dėže, galima važiuoti ekonomiškai. Matant dabartines kuro kainas, net ir kiekvienas sutaupytas mililitras ilgainiui sudarys nemenką pinigų sumą. Vadovaujantis mūsų patarimais su tuo pačiu degalų kiekiu tikrai įveiksite didesnį atstumą. daugiau..
Akumuliatorius
Švino rūgštinis akumuliatorius - pakartotinai įkraunamas elektrocheminis prietaisas, kuris savyje saugo cheminę energiją, o esant poreikiui perduoda kaip elektrinę energiją automobiliui. Akumuliatorius yra antrinis automobilio energijos šaltinis. Jis reikalingas: variklio užvedimui, kaupti ir saugoti energiją, kurią sukuria generatorius, teikti papildomą energiją žibintams, garso bei vaizdo sistemai, signalizacijai, automobilio centriniam užraktui valdyti ir kitiems priedams prijungtiems prie automobilio, bei esant automobilio generatoriaus gedimui akumuliatorius, tampa pagrindiniu energijos šaltiniu.  daugiau..
Valytuvai
Valytuvų tikslas yra užtikrinti gerą matomumą vairuotojai valant stiklą nuo lietaus, sniego, dulkių ir kitų matomumą mažinančių veiksnių. Standartinis lengvojo automobilio valytuvo valymo kampas yra 67 laipsniai. Patys valytuvai būna 30 - 76 cm ilgio. daugiau..
Spausdinti
Parsisiųsti PDF formatu
Siųsti puslapio nuorodą į el. paštą
Tapk Draugu
Visos teisės saugomos © 2010-2020                   Kontaktai   |   Svetainės medis   |   El. paštas.: info@autopolis.lt
LT