Straipsniai
Autokeltuvai
2021-01-06

Auto keltuvai: rūšys ir tipai

 

Tinkamas auto keltuvas servise yra būtinas, kadangi be jo transporto priemonės gedimo diagnozė bus nustatoma kur kas sudėtingiau. Tiesa, šiuo metu keltuvų pasirinkimas toks platus, jog kiekvienas ieškantis gali jaustis ramus, kad ras tai, kas jam labiausiai tinka. Automobiliniai keltuvai dažniausiai pasirenkami įvertinus serviso poreikius. Vienu atveju reikia didesnių ir galingesnių, kai tuo tarpu kitu atveju pasirenkami lengvesni ir ne tokie funkcionalūs, nes jie ir taip puikiai tenkina serviso poreikius.

Trumpai aptarsime, kokie automobiliniai keltuvai egzistuoja. Galbūt tai sukonkretins paieškas ir padės rasti tokį keltuvą, kuris labiausiai tinka Jūsų servise arba net Jūsų asmeniniame garaže. Juolab, galbūt reikia kelių? Nepamirškite, kad perkant vienoje vietoje kelis modelius – sutaupysite.

  • Žirkliniai keltuvai

Pradėjus lyginti keltuvus, kurie yra skirtinguose servisuose, galima pastebėti, kad žirkliniai keltuvai yra pats dažniausias pasirinkimas. Nors savo kaina jie yra brangesni nei kiti, tačiau taip pat ir funkcionalesni. Detaliau skirtingi žirkliniai keltuvai taip pat gali būti skirstomi pagal tai, kokį svorį jie išlaiko ir kokį aukštį geba pasiekti. Pasirinkimas labai įvairus, tad verta apgalvoti – kokios transporto priemonės dažniausiai tvarkomos. Aišku, jau geriau kartą investuoti daugiau ir turėti puikiai poreikius tenkinančią įrangą nei įsigyti nelabai funkcionalų.

Žirkliniai keltuvai taip pat detaliau gali būti skirstomi pagal montavimo tipą. Dažniausiai pasirenkami tie, kurie montuojami į grindis. Taip pat dažnas pasirinkimas servisuose yra ypač dideli žirkliniai keltuvai ant kurių rampų užvažiuoja transporto priemonės.

  • Keturių kolonų keltuvai

Dar viena galimybė, kuri gana dažnai naudojama servisuose, ir dažniausiai vertinama dėl mažos kainos – keturių kolonų keltuvai. Tiesa, nors jie labai puikiai išlaiko dideles mašinas, tačiau jiems pastatyti reikia daugiau vietos. Taigi, tokie automobiliniai keltuvai naudojami tik erdvesniuose servisuose. Būtent dėl dydžio jie nelabai tinkamai nuosaviems poreikiams, kadangi retas garaže turi tiek daug vietos, kad tilptų šis keltuvas

  • Cilindriniai keltuvai

Judame toliau ir aptarsime dėmesio vertus cilindrinius keltuvus, kurie labai puikiai pasitarnauja kai reikia atlikti skirtingo pobūdžio transporto priemonės tvarkymo darbus. Vėlgi, jie užima nemažai vietos, tad rekomenduojami servisuose, nes nuosavame garaže dažniausiai nebūna tiek vietos, kiek jam reikia. Tiesa, šie keltuvai ne tik visada galimi net ir jų norint. Paprasčiausiai juos reikia įmontuoti į 2 metrų gylį, tad kur gruntiniai vandenys yra aukšti – tai nėra geras pasirinkimas.

  • Duobiniai keltuvai

Duobiniai keltuvai yra vienas dažniausių pasirinkimų tokiu atveju, kai reikia aptarnauti labai dideles ir sunkias transporto priemones. Retai pasirenkami lengvosioms mašinoms, tačiau puikiai pasitarnauja, kai servise tvarkomi sunkvežimiai bei kitos daugiau nei 3,5 tonos sveriančios transporto priemonės.

Jeigu nesate tikras, kurie automobiliai keltuvai labiausiai tinka Jūsų servise – visada naudinga pasitarti su pardavėjais, kurie įvertinę poreikius pateikia rekomendacijas ir padeda rasti tai, ko Jums reikia.

 

Spausdinti
Parsisiųsti PDF formatu
Siųsti puslapio nuorodą į el. paštą
Nuomonės / Komentarai
Donatas
2020-12-11 15:15
IP: 193.109.85.13
Ačiū jums už šį straipsnį.https://www.apdailosabc.lt/glaistymo-ir-dazymo-darbai/
https://beinitas.lt/
2020-09-16 09:15
IP: 178.62.5.157
https://beinitas.lt/
Komentuok !
Vardas
El. paštas
Komentaras
neburnok.lt
Apsaugos kodas
captcha
Pakartokite apsaugos kodą:
Tapk Draugu
Visos teisės saugomos © 2010-2020                   Kontaktai   |   Svetainės medis   |   El. paštas.: info@autopolis.lt
LT