LT | EN | RU
Prisijungimas
Telefonas arba el.paštas
Slaptažodis

Registracija suteiks galimybę Jums dalyvauti mūsų svetainės veikloje nereikalaujant jokių papildomų formų pildymo. Prisijungiate vieną kartą ir laisvai rašote komentarus, talpinate skelbimus, valdote savo įmonės duomenis, užsisakote paslaugas ir pan. Mūsų svetainė skirta tiek fiziniams tiek ir juridiniams asmenims, todėl registracijos pradžioje pasirinkite savo kaip vartotojo statusą.

Registracija įmonių atstovams :
  • Galėsite tiesiogiai valdyti duomenis savo įmonės anketoje. Visi (nemokami) pakeitimai puslapyje atsinaujina iš karto.
  • Reklaminių paslaugų valdymas. Nuo šiol kiekviena įmonė gali pati spręsti, kaip pristatyti ir pateikti savo įmonę vartotojams. Sistemoje esančiame reklamos paslaugų valdyme, galėsite priskirti savo įmonei paieškos žodžius, pakeisti įmonės statusą, priskirti veiklas, papildyti anketą nuotraukomis, skelbti akcijas ir pan. Visas papildomas paslaugas yra lengva valdyti ir užsakyti, nes viskas vykdoma elektroniniu būdu. Paslaugos suskirstytos pagal terminą, kiekį ir kainą. Kiekvieną apmokėjimą patvirtinsime išsiuntę el. paštu PVM-sąskaitą faktūrą.
  • Nemokamai talpinti skelbimus.
  • Nereikės papildomai registruotis norint parašyti nuomonę Straipsnių ar Automobilių katalogo skiltyse.
  • Galėsite dalyvauti svetainės forume.

Registracija paprastiems vartotojams:

  • Galėsite nemokamai talpinti savo skelbimus, apie parduodamus automobilius, detales, padangas ir pan. mūsų skelbimų skiltyje.
  • Dalyvauti forume ir rašyti komentarus, apie perskaitytą straipsnį ar konkretų automobilį.


Jei turite daugiau klausimų - mob. tel.: +370 678 14849, el.p.: info@autopolis.lt

Straipsniai
Ką daryti jeigu neužsiveda automobilis?
Keletas praktiškų patarimų iš serijos „pasidaryk pats". Kadangi daugelis iš mūsų vairuojame nepirmos jaunystės transporto priemones, todėl privalome mokėti suteikti „pirmąją pagalbą" savo automobiliui. Ką galime padaryti kai automobilis nesiveda? Aišku be specialios kompiuterinės įrangos nėra lengva nustatyti gedimą, bet pasitelkus loginį mastymą ir elementarias žinias galima pabandyti. daugiau..
2010-02-25
Padangos
Padangos - viena iš svarbiausių automobilio dalių. Jos skirtos, ne tik tam, kad automobilis judėtų. Tinkamos padangos užtikrina saugumą kelyje, vairavimas ekstremaliomis sąlygomis tampa lengvesnis ir patogesnis. daugiau..
10 patarimų kaip taupyti kurą
Nesvarbu, didelis, ar mažas automobilis, su automatine ar mechanine pavarų dėže, galima važiuoti ekonomiškai. Matant dabartines kuro kainas, net ir kiekvienas sutaupytas mililitras ilgainiui sudarys nemenką pinigų sumą. Vadovaujantis mūsų patarimais su tuo pačiu degalų kiekiu tikrai įveiksite didesnį atstumą. daugiau..
Akumuliatorius
Švino rūgštinis akumuliatorius - pakartotinai įkraunamas elektrocheminis prietaisas, kuris savyje saugo cheminę energiją, o esant poreikiui perduoda kaip elektrinę energiją automobiliui. Akumuliatorius yra antrinis automobilio energijos šaltinis. Jis reikalingas: variklio užvedimui, kaupti ir saugoti energiją, kurią sukuria generatorius, teikti papildomą energiją žibintams, garso bei vaizdo sistemai, signalizacijai, automobilio centriniam užraktui valdyti ir kitiems priedams prijungtiems prie automobilio, bei esant automobilio generatoriaus gedimui akumuliatorius, tampa pagrindiniu energijos šaltiniu.  daugiau..
Valytuvai
Valytuvų tikslas yra užtikrinti gerą matomumą vairuotojai valant stiklą nuo lietaus, sniego, dulkių ir kitų matomumą mažinančių veiksnių. Standartinis lengvojo automobilio valytuvo valymo kampas yra 67 laipsniai. Patys valytuvai būna 30 - 76 cm ilgio. daugiau..
Spausdinti
Parsisiųsti PDF formatu
Siųsti puslapio nuorodą į el. paštą
Tapk Draugu
Visos teisės saugomos © 2010    autopolis - informacinis portalas vairuojantiems          Duomenų tikslinimas   |   Kontaktai   |   Svetainės medis   |   El. paštas.: info@autopolis.lt
LT