LT | EN | RU
Prisijungimas
Telefonas arba el.paštas
Slaptažodis

Registracija suteiks galimybę Jums dalyvauti mūsų svetainės veikloje nereikalaujant jokių papildomų formų pildymo. Prisijungiate vieną kartą ir laisvai rašote komentarus, talpinate skelbimus, valdote savo įmonės duomenis, užsisakote paslaugas ir pan. Mūsų svetainė skirta tiek fiziniams tiek ir juridiniams asmenims, todėl registracijos pradžioje pasirinkite savo kaip vartotojo statusą.

Registracija įmonių atstovams :
  • Galėsite tiesiogiai valdyti duomenis savo įmonės anketoje. Visi (nemokami) pakeitimai puslapyje atsinaujina iš karto.
  • Reklaminių paslaugų valdymas. Nuo šiol kiekviena įmonė gali pati spręsti, kaip pristatyti ir pateikti savo įmonę vartotojams. Sistemoje esančiame reklamos paslaugų valdyme, galėsite priskirti savo įmonei paieškos žodžius, pakeisti įmonės statusą, priskirti veiklas, papildyti anketą nuotraukomis, skelbti akcijas ir pan. Visas papildomas paslaugas yra lengva valdyti ir užsakyti, nes viskas vykdoma elektroniniu būdu. Paslaugos suskirstytos pagal terminą, kiekį ir kainą. Kiekvieną apmokėjimą patvirtinsime išsiuntę el. paštu PVM-sąskaitą faktūrą.
  • Nemokamai talpinti skelbimus.
  • Nereikės papildomai registruotis norint parašyti nuomonę Straipsnių ar Automobilių katalogo skiltyse.
  • Galėsite dalyvauti svetainės forume.

Registracija paprastiems vartotojams:

  • Galėsite nemokamai talpinti savo skelbimus, apie parduodamus automobilius, detales, padangas ir pan. mūsų skelbimų skiltyje.
  • Dalyvauti forume ir rašyti komentarus, apie perskaitytą straipsnį ar konkretų automobilį.


Jei turite daugiau klausimų - mob. tel.: +370 678 14849, el.p.: info@autopolis.lt

Auto terminų žodynas
Y
U
Z
ESP (angl. Electronic Stability program)
Elektroninė stabilumo programa užkerta kelią automobilio slydimui kritinių situacijų metu, jei jis kelyje tampa nestabilus ir gražina į pradinę trajektoriją.
ESP sistemos dalys: Hidraulinis mazgas su elektroniniu valdymo bloku, Slėgio daviklis, Droselinės sklendės valdymo modulis, Variklio valdymo blokas, Kontrolinė lemputė ir ESP/ASR sistemos jungiklis, Vairo padėties daviklis, Kėbulo pasisukimo vertikalios ašies atžvilgiu kampo ir šoninio pagreičio daviklis, Ratų sukimosi greičio daviklis, ESP ir variklio valdymo bloko sąveika per CAN.
Naujausios kartos ESP programose atsirado funkcija, nusausinanti stabdžių diskus, kuomet ant jų patenka vandens. Esant drėgnam orui, sistema reguliariai pati panaudoja stabdžius diskų nusausinimui taip, kad vairuotojas to net nepastebi.
Automobilių gamintojai rekomenduoja ESP programą išjungti norint automobilį įsiūbuoti užklimpus pusnyje, važiuojant su grandinėmis ant ratų ar tikrinant automobilį ant dinamometro stendo.
ESP naudojama daugelyje naujų automobilių ir įeina į bazinę komplektaciją.
Spausdinti
Parsisiųsti PDF formatu
Siųsti puslapio nuorodą į el. paštą
Tapk Draugu
Visos teisės saugomos © 2010    autopolis - informacinis portalas vairuojantiems          Duomenų tikslinimas   |   Kontaktai   |   Svetainės medis   |   El. paštas.: info@autopolis.lt
LT